Частный сектор

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

reklama pro karpaty

Частный сектор

Деревянные коттеджи в 100 м от Красии

Деревянные коттеджи в 100 м от Красии
  Частные коттеджи – это двухэтажные уютные деревянные домики мансардного типа, которые прекрасно подходят как для семейного отдыха, так и для молодежной компании, и зимой, и летом – в любое время года. Посетите сказку – приезжайте в Закарпатье.

Усадьба «Щербин»

Усадьба «Щербин»
  Частная усадьба «Щербин» расположена в живописном уголке горного Закарпатья вдали от цивилизации на территории Ужанского Национального парка.

Усадьба «У ручья»

Усадьба «У ручья»
  Усадьба расположена в селе Вишка, на южном склоне гор. С усадьбы открывается живописный пейзаж на гору Красия.

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Воротило Тетяна 07.08.2019 14:19
  Відвідали Кошице 04/08/19 та Токай 06/08/19. Обидві екскурсії дуже сподобалися. Окрема подяка екскурсоводу Юрію Яновському! Дізналися від нього багато нового та цікавого, також він виявився надзвичайно приємною людиною дійсно небайдужою до своєї справи.

  Подробнее...

   
 • Горецкая Н.В 31.07.2019 16:49
  Відвідали Словаччину 18 липня 2019. Дякуємо Христині, Яні за відповідальніст ь до роботи. Дівчатка допомогли нам зорганізуватися . Чудовий екскурсовод Мирон.

  Подробнее...

   
 • Людмила Чепурницька 27.07.2019 17:23
  З квітня шукала можливість відвідати Лумшори, Берегово та Косіно в одному турі за два дні. Жодна туристична компанія не змогла такого організувати: то три-чотири дні, то група не набралася, то вартість захмарна. Надзвичайно рада, що наша турагент змогла знайти вашу компанію і ваші чудові екскурсійні ...

  Подробнее...