Будинок дегустацій Шато Чизай, музей винороба Чиза, Берегово

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Внимание
 • Google Geocoding API error: The request was denied.
reklama pro karpaty

Будинок дегустацій Шато Чизай, музей винороба Чиза

Будинок дегустацій Шато Чизай, музей винороба Чиза
Виноробна компанія Шато Чизай – відомий український виробник високоякісних вин. Вирощує 272 гектари виноградників в одному з найбільш екологічно сприятливих регіонів Європи – Закарпатті, яке має давні виноробні традиції. Шато Чизай створює вина тільки з власного врожаю.
В асортиментному портфелі підприємства є сухі, напівсухі, напівсолодкі та десертні вина колекцій Chateau Chizay, Aged та Limited Edition. Серед цікавинок – авторська лінійка вин Олега Скрипки "Країна Мрій", унікальне Ice Wine, легендарне марочне вино «Троянда Карпат» і новинка – Grape White Blend (міцний напій, дистильований з білого вина).
Шато Чизай також популярний туристичний об’єкт, тут працює Музей винороба Чиза і проводять винні тури, екскурсії та дегустації.
                                         +38 050 432 05 25
                                         +38 067 322 99 10 


     Винний тур в Шато Чизай

Компанія Шато Чизай - 4     Найкраще, що може запропонувати Закарпаття: розкішні пейзажі, фірмова гостинність і, звісно, вино. А вино треба обирати найкраще – Шато Чизай!

     Виноробна компанія Chateau Chizay – флагман виноробства Закарпаття, одна з найвідоміших виноробень України. Заснована 1995-го року в Берегові. Тут традиції    виноградарства і виноробства сягають тисячоліть, і вже у XVстолітті місцеві вина були відомі в Європі.
Компанія Шато Чизай - 2
     Площа власних виноградників – 272 гектари. Плантації заклали в 2006-му році, вони розміщені в трьох районах Закарпаття на найбільш вдалих мікротеруарах. Компанія вирощує 16 сортів, це європейські і місцеві виногради, як-от Черсегі Фюсереш, Мускат Оттонель, Совіньйон Блан, Ґевюрцтрамінер, Каберне Совіньйон, Блауфранкіш, Мерло, Піно Нуар та інші. Виноградники Шато Чизай називають найкрасивішими в Україні.

Компанія Шато Чизай - 5     Шато Чизай створює вина виключно з власного винограду. Це широка і вишукана палітра з білих, рожевих і червоних вин. Є вина за старовинними рецептами, класичні, авторські, витримані та ті, які відповідають трендам світового виноробства. Найвищий рівень вин Шато Чизай підтверджений колекцією нагород міжнародних конкурсів.

      Шато Чизай – одна з провідних туристичних атракцій Закарпаття.  Дегустації вина і соку, екскурсії виноробнею, візит у Музей винороба Чиза, винний тур «Долина Чизай» з відвідуванням виноградників, а також тур,  який поєднує термальні купальні, вино та закарпатські страви: кожному гостю буде цікаво і смачно.


Будинок дегустацій Шато Чизай


будинок дегустацій-3 1  В будинку дегустацій  виноробної компанії Шато Чизай пропонують відчути на смак саме Закарпаття. Адже виноробня – символ краю.
     Шато Чизай виготовляє вина виключно з власного врожаю, який вирощує на 272 гектарах виноградників європейських і місцевих сортів в екологічно чистому регіоні.

     Від легких білих і рожевих вин до насичених червоних, витриманих у французькому дубі і вишуканих десертних –  асортимент Шато Чизай знайомить з усіма стилями виноробства Закарпаття.

Будинок Дегустацій ШЧ - 4     Якість підтверджена колекцією нагород міжнародних винних конкурсів. Легендарне десертне вино «Троянда Карпат» – візитка закарпатських виноробів, у 2018-му році визнана найкращим вином України в конкурсі Ukraine Wine & Spirits Awards.

     На дегустації пропонують від 8 вин, які представляють багату палітру виноробні.

     Стандартна  дегустація з традиційними  закусками засвідчить бездоганну якість і власний характер вин Шато Чизай.

Будинок Дегустацій ШЧ - 6   
 Новий формат Елітної дегустації – знайомство з авторськими і витриманими винами, які отримали визнання міжнародних конкурсів. До вин подають закарпатський крафтовий сир.

   
 Для дітей і тих, хто не вживає вина, пропонують безалкогольну дегустацію натурального виноградного соку.

     Дегустаційні тури в Шато Чизай – це занурення у світ сучасного виноградарства і виноробства, цікаві знання, отримані із задоволенням.

будинок дегустацій-2 1     
Компанія розвиває винну культуру, тож дегустаційні тури в Шато Чизай це:

      ‘ Екскурсія територією виноробні
      ‘ Екскурсія в Музей винороба Чиза
      ‘ Відвідини виносховища
      ‘ Дегустація вин від професійного сомельє

   
  Тривалість від 1,5 до 2 годин. Група – до 50 осіб. Сезон цілий рік, 7 днів на тиждень (деталі і розклад на сайті:  https://chizay.com/tours/).
 
     Замовлення: tourism@chizay.com; +38 050 432 05 25; +38 067 322 99 10.


Музей винороба Чиза

   
Музей Чиза - 5   Музей винороба Чиза, відкритий восени 2019-го року на Закарпатті на території виноробної компанії Шато Чизай – заклад нового формату. Він легко і цікаво знайомить з великим обсягом інформації про виноград,  вино, виноробство, його розвиток у світі, Україні та в регіоні.

 Чиз – реальна історична фігура, міщанин, який жив поблизу міста Берегова у XIII столітті. У спадок отримав землі, які його батькові Чепану подарував за військові подвиги угорський король Бейло IV. Король запросив на Закарпаття вінцелів (виноградарів і виноробів) з Італії і Німеччини, щоб відродити цю справу після навали Золотої Орди.
Музей Чиза - 7 Чиз виростив виноградники і створював хороше вино, запам’ятався як добра людина і працьовитий господар. Згодом ця місцевість отримала назву від його імені – урочище Чизай, що означає «маєток Чиза».

      Компанія Шато Чизай, яка відроджує славну історію виноробства Закарпаття, «оживила» винороба Чиза й влаштувала йому «подорож» у часі, щоби він сам розповів, як розвивалося виноробство в Європі і як творять вино зараз.


Музей Чиза - 2     Це перший Музей історії і культури виноградарства та виноробства у Західній Україні і другий такий у державі.
     Найстарішому пресу для вина, який експонується в Музеї, 300 років, але традиції виноробства Закарпаття в рази старші. Вони живі в уміннях майстрів Шато Чизай. А для гостей оживають і в інтерактивній екскурсії Музеєм.

     Цей просвітницький проєкт – подарунок від Шато Чизай, створений з душею і любов’ю для того, щоби розвивати винну культуру і туризм.

Музей Чиза - 1     Музей винороба Чиза відкритий 7 днів на тиждень, з 9.00 до 20.00.
     Запис на екскурсії: tourism@chizay.com; +38 050 432 05 25.

     Рекомендуємо відвідати екскурсію дорослим і дітям! https://chizay.com/chizay-museum/

     

Шато Чизай – це українські вина світового рівня із Закарпаття. І відпочинок, який принесе нові гарні враження та радість. Тут вам раді! Переконайтеся самі!

Україна, Закарпаття, Берегово, урочище Чизай, №1Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Вікторія Олаг 26.11.2020 13:13
  Дякуємо за організацію екскурсій по Ужгороду, на чани і в Берегово. Все було ок! екскурсовод інтелегентний, начитаний молодий чоловік Юра дуже гарно розповідав, було цікаво! Дякую, що пішли нам на зустріч і тур зробили максимально бюджетним, при тому, що 2 екскурсії у нас були індивідуальні. Однозначно ...

  Подробнее...

   
 • людмила и вика 14.08.2020 00:16
  Доброі ночі ! 5 та 6 серпня 2020 відвідали Хуст та водоспад Шипіт , озеро Синевір . Екскурсіі були організовані , змістовні , цікаві . Ми із подругою отримали велике задоволення та море вражень від почутого і побаченого . Велика подяка менеджеру Оксані , яка увесь час була на зв"язку ,та гіду Сергію ...

  Подробнее...

   
 • Олександр 17.07.2020 20:17
  Взяв 2 екскурсії у Хуст до ооенів та сиру та у Воєводино з Підковою. Обидвома екскурсіями залишився задоволений, до плюсів можна віднести + малі групи + зручний транспорт + адекватні екскурсоводи (Сергій і Оксана показали себе професіоналами своєї справи і чудовими співбесідниками) + нормальні ціни + ...

  Подробнее...