Отзывы

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Отзывы

Добро пожаловать на страницу контроля качества работы туристического оператора «Про Карпаты»!
«Про Карпаты» стремится постоянно повышать уровень предоставления услуг. Мы приглашаем вас к диалогу и запускаем раздел «Отзывы» для обратной связи.
Мы будем рады получать объективную информацию и оценку нашей работы.
Мы ответим на все ваши предложения, пожелания и просьбы и хотим, чтобы Вы их свободно высказывали.
Так же Вы можете оставить свой отзыв о работе сотрудников нашей фирмы и наших партнеров.

Все отзывы  

 
0 #158 Ірина Токарчук 07.05.2019 16:27
Екскурсія в неділю пройшла чудово. Юра-дуже хороший екскурсовод. Розповідає цікаво, обширно, в деталях і з доповненнями "поза програмою" - це цінно і приємно!!! Просто приємна людина, чекав на відстаючих, повторювався, коли потрібно, відповідав на запитання, одним словом - виклався!!! Він – молодчага. Група задоволенна!!! Багато хто давав відгук після. І дощ лише додав шарму усьому тому дійству! А тим, що екскурсія почалася рано у неділю, коли не людно, автівок мало-це просто благословіння. Дуже вам вдячні за співпрацю та турботу про нас♥️ Нехай Бог благословить кожного з вас і ваші сім'ї у роботі і особистому житті!!!
Цитировать
 
 
+1 #157 Віра 07.05.2019 14:47
Щиро вдячна компанії "Про Карпати" за чудову організацію екскурсій, за приємний та турботливий персонал - Ольга, Володимир, Анатолій !!!
03.05 їздили на Хустщину, а 04.05 на Синевір.
Як казав пан Володимир на екскурсіях:
- Боже, яка краса!!! Це ж фантастика!!!
;-)
Цитировать
 
 
+1 #156 Надія Нагірна 03.05.2019 12:25
Дуже дякуємо за чудові, змістовні екскурсії 29 квітня-01 травня екскурсоводам високому Юрі і Мирону. Враховані всі побажання, дякуємо за терпимість і вміння показати і розказати про найцікавіше. Також дякую менеджерам Юрі і Олі за професіоналізм. У всіх туристів залишились найкращі враження від екскурсій і Закарпаття.
Побажання: коли немає туристів з інших країн, а тільки з України, неважливо з яких регіонів, екскурсія повинна вестись тільки на українській мові, таке питання навіть неповинно виникати. Дякую за розуміння. Все було просто чудово!

:-)
Цитировать
 
 
+1 #155 Юлия 78965 29.04.2019 23:26
22.04.19 ездили на экскурсию в Косино и Берегово - эмоции только положительные. Нашим экскурсоводом был Юрий, огромное спасибо за интересную информацию, организацию, за оптимизм и жизнерадостност ь, за венгерские сказки и музыку, фотоматериалы) Очень светлый, положительный человек :-)
Цитировать
 
 
+1 #154 Ирина Куценко 24.04.2019 17:29
Доброго дня! Дякуємо компанії "Про Карпати" за чудові враження від туру "Ужгород в сакурі - райський сад" . Чудова організаціія, цікаві екскурсії- ( особлива подяка Юрію та водіям!!). Залишились незабутні враження від цвітіння сакур та драйвовий настрій від купання в чанах...
Цитировать
 
 
+1 #153 Алена К. 29.03.2019 09:54
Доброе утро)) экскурсия 27 марта просто потрясающая вышла!!!! Мой парень и я остались очень довольны :-) все очень хорошо организовано. Отдельная благодарность экскурсоводу Юрию Черянику. Очень положительный человек, очень интересно было слушать. Я была просто в восторге :-) :-) много нового узнали)) таких экскурсоводов редко встретишь. Очень рада, что у вас есть такой замечательный человек)) также отдельное спасибо водителю Иосипу)) благодаря ему поездка прошла без сучка и задоринки)) Мы остались очень довольны сервисом вашей фирмы)) будем советовать вашу фирму друзьям и знакомым   :-) :lol:
Цитировать
 
 
+2 #152 Світлана 16.03.2019 17:53
Ми із Херсона, відпочивали в Ужгороді сім’єю. У перший день пройшлися вулицями, враження: місто як місто, Вирішили, що необхідний екскурсовод, і не помилилися, за три години ми зовсім по-іншому побачили місто. Обирали для подорожі Ужгород і з тієї причини, що можливі одноденні подорожі за кордон, які пропонує туристичне бюро "Про Карпати". Відвідали Словакію і Румунію. Ми ще недосвідчені туристи, отримали масу позитивних вражень. Поїдка в Кошице - це перший наш виїзд за кордон, після якого хотілося ЩЕ і ЩЕ. Румунія своєрідна, тур трохи важчий, на нашу думку, бо більше в дорозі, і до кордону відстань у 100 км долали понад 3 години. Але це наша дійсність, до якої ні турбюро, ні водій, ні екскурсовод претензій не мають. ГОЛОВНЕ: "друзья" і "ребята" просіть, а краще ВИМАГАЙТЕ екскурсовода ЮРІЯ, він СУПЕР!!! Від його зацікавленості, досвідченості, комунікабельнос ті, скурпульозності тощо заряджаєтеся позитивом і бажанням повернутися в Ужгород.
Цитировать
 
 
+2 #151 Ольга Скрип 07.02.2019 11:04
Раніше вже двічі користувалась послугами Прокарпати по Закарпаттю - все було дуже добре! В січні знову звернулась по організації поїздок в Європу - і знову все на рівні! Дякую за гарно організовані екскурсії в Кошице та Ніредьгаза. МОЛОДЦІ! Так тримати, буду і дальше вас рекомендувати
Цитировать
 
 
+3 #150 Зоя 30.12.2018 19:24
Чудова турагенціє "Про Карпати"! Прекрасні люди, знаючі екскурсоводи, партнери по трансферу, всі, хто подарував нам чудову подорож до Різдвяного Кошице (Словаччина). Вітаю Вас із наступаючим Новоріччям-19, яке, вірю, принесе нам усім мирну гармонію, мікс щасливих вражень та виваженість у думках та помислах... Маю нагоду сказати вам "ДЯКУЮ! Не тільки за комфорт, але й за людяність, адже повернені Вами документи, котрі дитина забула в автобусі, це-вияв Вашої небайдужості та душевного багатства. Інно, Ілоно, Юріє, Олдріку, пане водію,...будьте завжди на хвилі позитивних змін, нехай Вас обіймає Фортуна. Передаю привіт із Новобужжя від нашої групи. ЩАСТИ ВАМ:)
Цитировать
 
 
+3 #149 Александр и Наталья 19.11.2018 16:52
Отдыхали в Ужгороде с 08.11.2018 по 13.11.2018 г. Турфирма "Про Карпаты" помогла нам в выборе экскурсий. Все было хорошо организовано, не было никаких трудностей с выездом за границу. Нам очень повезло с экскурсоводом Юрием, который интересно, захватывающе и увлекательно проводил экскурсии. Это профессионал высокого класса, знающий историю. Большое спасибо за организацию нашего отдыха.
Цитировать
 
 
+6 #148 Наталья, Днепр 18.11.2018 14:57
ПроКарпаты, приветствую вас! Огромное спасибо за отличную организацию экскурсий! Все было хорошо продумано, интересно, познавательно. Чаны и термалы - просто СУПЕР! А экскурсия в Кошице и Румынию - это отдельная захватывающая история, точнее - ДВЕ ИСТОРИИ. Юра и Сергей - отличные гиды: интересно рассказывают, внимательные, интеллигентные. Спасибо вам. Всем рекомендую!
Цитировать
 

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Ірина Токарчук 07.05.2019 16:27
  Екскурсія в неділю пройшла чудово. Юра-дуже хороший екскурсовод. Розповідає цікаво, обширно, в деталях і з доповненнями "поза програмою" - це цінно і приємно!!! Просто приємна людина, чекав на відстаючих, повторювався, коли потрібно, відповідав на запитання, одним словом - виклався!!! Він – молодчага.

  Подробнее...

   
 • Віра 07.05.2019 14:47
  Щиро вдячна компанії "Про Карпати" за чудову організацію екскурсій, за приємний та турботливий персонал - Ольга, Володимир, Анатолій !!! 03.05 їздили на Хустщину, а 04.05 на Синевір. Як казав пан Володимир на екскурсіях: - Боже, яка краса!!! Це ж фантастика!!! ;-)

  Подробнее...

   
 • Надія Нагірна 03.05.2019 12:25
  Дуже дякуємо за чудові, змістовні екскурсії 29 квітня-01 травня екскурсоводам високому Юрі і Мирону. Враховані всі побажання, дякуємо за терпимість і вміння показати і розказати про найцікавіше. Також дякую менеджерам Юрі і Олі за професіоналізм. У всіх туристів залишились найкращі враження від ...

  Подробнее...