В Мукачеві відбудеться святкування Дня святого Мартина – 2018

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

В Мукачеві відбудеться святкування Дня святого Мартина – 2018

В Мукачеві відбудеться святкування Дня святого Мартина – 2018
У Мукачеві вкотре відбудуться масштабні святкування до Дня  покровителя міста – святого Мартина.

Мартин Турський відомий у всьому світі, як офіцер римської армії в Галії, християнський священник, єпископ французького міста Тур, засновник капеланства та християнський святий. Широкому загалу Мартин відомий через епізод з легенди, коли він дарує бідному частину свого плаща. Саме так найчастіше і зображується святий, сидячи на коні та відрізаючи своїм мечем клаптик своєї капи.

День святого Мартина для мукачівців особливий! Зазвичай 11 листопада все розпочинається з традиційного богослужіння у Кафедральному соборі Св. Мартина і дитячого театралізованого дійства – «Легенда про Святого Мартина». Тим часом у самісінькому центрі розгортається святкова ярмарка і все місто оживає. На вулицях Мукачева стає людно, лунає музика а довкола панує фестивальна атмосфера. Тут гості свята отримають можливість дегустації закарпатських вин та меду, різноманітних кондитерських виробів та традиційної закарпатської кухні.

Святкування Дня святого Мартина не проходить без традиційної Ліхтарикової ходи. Це унікальне дійство, у якому беруть участь біля півтисячі школярів. Вони гуляють вулицями Мукачева з власноруч виготовленими лампадками, а ходу очолює сам покровитель міста – святий Мартин. Окрім цього, в цей день мукачівці окроплюють землю новим молодим вином, у такий спосіб дякуючи за врожай!

Традиційними атракціями Дня святого Мартина є також середньовічні представлення від учасників клубу історичної реконструкції «Ордену Св. Миколая». На період святкування діє середньовічне наметове містечко. Тут кожен зможе приміряти на себе автентичні костюми чи обладунки, позмагатися у стрільбі з лука, поїздити верхи чи придбати сувенірну продукцію.

Приїзди на День святого Мартина в Мукачево і приєднайся до справжнього святкування життя у кращих закарпатських традиціях!

Програма святкування дня святого Мартина в Мукачево 2018!
11 листопада 
з 10:00 на площі Кирила та Мефодія організовані тематичні фото-зона та гастро-локація (смажена гуска, печені яблука, каштани, мед, вино), працює інформаційна зона.
10:30 – кафедральний костел Святого Мартина – урочисте богослужіння.
17:00-18:00 урочиста меса - кафедральний Костел Святого Мартина, за участю хорових колективів краю, в рамках проекту "Martin-music-fest".
18:30 – Початок святкової ходи з ліхтариками (збір учасників біля центральної бібліотеки).
18:45 – Театралізоване дійство, уривки з життя Святого Мартина (площа перед Мукачівським драматичним театром)
19:00 – Вітальне слово Мукачівського міського голови Андрія Балоги.
Нагородження призами переможців конкурсу серед дітей старших груп закладів дошкільної освіти за кращу творчу роботу на тему: "Святий Мартин – історія та легенда".
Нагородження грамотами та подарунками представників закладів загальної та позашкільної освіти, учасників міського фестивалю "Чарівний ліхтарик". 
Символічне окроплення землі молодим вином для родючості в майбутньому році.
19:45 – Вогняне шоу від The Fire Life Theatre

Куштуй смачні страви та ароматні вина, пізнай історичне минуле міс
та і його традиції, танцюй та відпочивай по закарпатськи!

Місце проведення: Україна, Закарпатська обл., м. Мукачево 

Дата: 11 листопада 

Вхід вільний.
Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • людмила и вика 14.08.2020 00:16
  Доброі ночі ! 5 та 6 серпня 2020 відвідали Хуст та водоспад Шипіт , озеро Синевір . Екскурсіі були організовані , змістовні , цікаві . Ми із подругою отримали велике задоволення та море вражень від почутого і побаченого . Велика подяка менеджеру Оксані , яка увесь час була на зв"язку ,та гіду Сергію ...

  Подробнее...

   
 • Олександр 17.07.2020 20:17
  Взяв 2 екскурсії у Хуст до ооенів та сиру та у Воєводино з Підковою. Обидвома екскурсіями залишився задоволений, до плюсів можна віднести + малі групи + зручний транспорт + адекватні екскурсоводи (Сергій і Оксана показали себе професіоналами своєї справи і чудовими співбесідниками) + нормальні ціни + ...

  Подробнее...

   
 • Татьяна Островская 03.12.2019 11:01
  Самой большой удачей в этом путешествии мы считаем встречу с гидом Оксаной Недзельской - необычайно интересным, увлеченным, образованным профессионалом и совершенно потрясающим человеком. Ее сопровождение позволило нам не только узнать Закарпатье, но и познакомится с невероятными людьми, которых ...

  Подробнее...