Как доехать

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Как доехать в Карпаты

Как доехать в Ужгород (Закарпатье)?

Как доехать в Ужгород (Закарпатье)?
  После принятия решения, что лучший отдых – это отдых в Карпатах, остается решить, каким видом транспорта Вы хотите сюда добраться.

  Туристическая компания «Про Карпаты» 
  систематизировала информацию, чтобы Вам было удобнее выбрать, как доехать в Ужгород (Закарпатье). 

  И запомните! Для наших туристов трансфер с вокзала бесплатно!

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Воротило Тетяна 07.08.2019 14:19
  Відвідали Кошице 04/08/19 та Токай 06/08/19. Обидві екскурсії дуже сподобалися. Окрема подяка екскурсоводу Юрію Яновському! Дізналися від нього багато нового та цікавого, також він виявився надзвичайно приємною людиною дійсно небайдужою до своєї справи.

  Подробнее...

   
 • Горецкая Н.В 31.07.2019 16:49
  Відвідали Словаччину 18 липня 2019. Дякуємо Христині, Яні за відповідальніст ь до роботи. Дівчатка допомогли нам зорганізуватися . Чудовий екскурсовод Мирон.

  Подробнее...

   
 • Людмила Чепурницька 27.07.2019 17:23
  З квітня шукала можливість відвідати Лумшори, Берегово та Косіно в одному турі за два дні. Жодна туристична компанія не змогла такого організувати: то три-чотири дні, то група не набралася, то вартість захмарна. Надзвичайно рада, що наша турагент змогла знайти вашу компанію і ваші чудові екскурсійні ...

  Подробнее...